EUROKUPOVIFUDBAL

Strašni Benzema razbio Pariz, bez golova u Mančesteru

Fudbaleri Real Madrida eliminisali su Pari Sen Žermen i plasirali se u četvrtfinale Lige šampiona. “Kraljevi” su na svom “Santjago Bernabeu” trijumfovali rezultatom 3:1 (0:1) poslije senzacionalnog preokreta i tako su nadmašili 1:0 za “svece” iz prvog meča u Parizu.

PSŽ je poveo golom Mbapea u 39. minutu. A onda smo u drugom dijelu vidjeli fantastičnog Karima Benzemu koji je het-trikom ugasio svaku nadu Parižana.

U 61. minutu mu je “pomogao” golman gostiju Donaruma. A onda u razmaku od samo dva minuta, od 76 do 78. još dva pogotka francuskog velemajstora za konačnih 3:1.

U ddrugom susretu večerašnjeg programa na Itihadu u meču Sitija i Sportinga iz Lisabona nije bilo golova, a kako je u Portugalu tim Pepa Gvardiole slavio 5:0 nije bilo ni najmanje dileme ko će u narednu rundu.