EUROKUPOVIFUDBAL

Poluvrijeme u Humskoj: Po gol na obje strane, Natho izašao, Holanđani opasni iz kontri

Poslije prvog poluvremena prvog meča osmine finala Lige konferencije – Partizan – Fejenord 1:1.

Prilično kvalitetan meč igraju dva rivala u Humskoj, a teško je reći ko može da bude zadovoljniji. Sjajno je krenulo za “crno-bijele” koji su poveli golom Binarsa Natha u 13. minutu, ali je Izraelac odmah po postizanju gola tražio izmjenu jer se povrijedio i ubrzo je napustio igru.

Gosti su osgovorili poslije samo sedam minuta, kada je Tornstra poentirao poslije dobre kombinacije Holanđana. Imali su i jedni i drugi još nekoliko prilika – Igor Vujačić je prebacio gol iz neposredne blizine, dok je Sinstera pokazao koliko je Fejenord opasan poslije kontranapada, ali to na sreću nije učinio.