EUROKUPOVIFUDBAL

TUČA, CRVENI, 112 MINUTA IGRE Mančester Siti PREŽIVIO Atletiko Madrid

Fudbaleri Mančester Sitija plasirali su se u polufinale Lige šampiona nakon što su u revanšu četvrtfinala odigrali neriješeno bez golova u Madridu sa Atletikom, i ukupnim rezultatom 1:0 otišli dalje.

Velika borba viđena je u Španiji, naročito u posjednjih pola sata meča, kada je Atletiko imao nekoliko prilika, a naročito u sudijakoj nadoknadi koja je trajala 12 minuta.

Ipak, domaći nisu uspjeli da zatresu mrežu Engleza koji su prošli dalje, baš kao i Liverpul koji je u dva meča bio bolji od Benfike ukupnim rezultatom 6:4, nakon što je susret u Liverpulu završen 3:3.

U 89. minutu Foden i Felipe su bili u duelu, a deblji kraj je izvukao fudbaler Mančester sitija. Potom je Stefan Savić skočio da prigovori Fodenu, a potom su svi uletjeli u opštu tuču. Savić je nastavio sa Akeom da se obračunava, a potom i Grilišom koga je, učinilo se, čak povukao za kosu. Epilog je žuti karton za Savića, a crveni za Felipea.

U polufinalu ćemo gledati englesko-španske okršaje, Liverpul-Viljareal i Real Madrid – Mančester Siti.