GOSTIMA SLAĐI BOD Krupa u Doboju otvorila put ka tituli

Fudbaleri dobojeske Sloge i Krupe podijelili su bodove u 26. kolu Prve lige RS odigravši 1:1, a bod sigurno mnogo više odgovara gostima.

Domaći su do prednosti došli u 50. minutu golom Dimitrija Zajića, dok je Krupa preko Emanulaha Blaževića u 71 . minutu došla do poravnanja, pa se rezultata nije mijenjao do kraja utkamice.

Ovakvim ishodom svakako mogu biti zadovoljniji gosti koji četiri kola prije kraja predvode prvoligaški karavan sa 63 boda. Po pet manje imaju Sloga i Sloboda, koja je izgubila od Zvijezde 09 i vjerovatno ispala iz trke. Na ruku ekipi Vladimira Ilića ide i raspored jer n as om terenu dočekuje Sutjesku i Podrinje, a gostuje Ljubiću i Železničar Sport timu, dok će Sloga i Sloboda između ostalog odmjeriti snage na “Lukama”.