FUDBALREGION

Zvezdin poker protiv Nišlija i golovi novajlija

Fudbaleri Crvene zvezde suvereno su krenuli u odbrenau krune šampiona Srbije jer su u prvom kolu novog prvenstva savladali Radnički iz Niša sa 4:0.

Momci Dejana Stankovića bili su vrlo ubjedljivi i več u trećem minutu načeli mrežu Nišlija kada je Aleksandar Katai pretvori penal u vodeći gol.

Prelomni momenat susreta svakako je drugi gol koji je postigao Kings Kangva, jer je Radnički u tim momentima bio u žestokoj ofanzivi i prijetio je da poravna rezultat. Ipak, novajlija u Zvezdinim redovima je pogodio u 25. minuut i tada je počeo da se nazire kraj. Milan Pavkov je povisio na 3:0 šest minuta kasnije, a još jedan novajlija Osman Bukari je poslije šest minuta u drugom poluvremenu postavio konačan rezultat.