FUDBAL

Joveljić nastavio teror VIDEO

Srpski fudbaler Dejan Joveljić nastavio je da teroriše protivničke golmane u MLS ligi. On je potvrdio pobjedu svog LA Galaksija nad Atlantom (2:0) pošto je postigao gol u šestom minute nadoknade vremena.

On je ušao kao rezervista u 75. minutu umjesto Čičarita Ernandeza i pokazao da je u sjajnoj formi.

Bivši napadač Crvene zvezde je ušao u kazneni proctor rivala po lijevom boku, krenuo da dribla čuvara, ali se onda odlučio za izuzento precizan šut.

To je bio njegov deveti gol ove sezone, pa se sada nalazi na 15. mjestu liste strijelaca MLS-a, koju predvodi Argentinac Drijusi iz Ostina. Bijeljinac je prilično sporo počeo sezonu, a onda se raspucao i pokazao da je jedan od najboljih napadača na tlu Sjeverne Amerike.