Hošić: Ne znam čemu ovo vodi, ne treba niko da nam otima pobjedu

Trener Zvijezde Dženan Hošić nije bio zadovoljan remijem svog tima sa Kozarom (1:1), ali ni suđenjem Danka Butulije koji je u 90. minutu pokazao na “bijelu tačku” sa koje su gosti stigli do boda.

Zvijezdu je u prednost doveo Abid Mujagić u 8. minutu, da bi Dejan Glišić “otkinuo” dva boda jednom od najvećih favorita za plasman u Premijer ligu.

Kontrolisali smo utakmicu cijelim njenim tokom ali treba istaći da se utakmica pobjeđuje postizanjem golova što mi pored četiri stopostotne prilike nismo uradili. Ako imamo rezultat, a ne postižemo pogodak to ne znači da nam neko treba nešto otimati imajući u vidu dosuđeni penal za goste što je u najmanju ruku kontraverzan. Ja ne znam čemu sve ovo vodi – rekao je Hošić.

Narednu utakmicu koja se igra u srijedu ekipa Zvijezde gostuje ekipi Krupe u derbiju cijelog prvenstva.