Da se zna ko je šampion: Najveći favorit lige pao u kanjonu

Fudbaleri Krupe savladali su u velikom trećeg kola Prve lige Republike Srpske Zvijezdu 09 sa 3:1 i pokazali da će i ove sezone biti jedan od dva ili tri glavna kandidata za najvbiši plasman.

Utakmica je počela kako su gosti samo mogli da požele jer je dojučerašnji fudbaler aktuelnog šampiona Emanulah Blažević doveo svoj sadašnji tim u vođstvo već u prvom minutu.

Ipak. Domaći su se brzo pribrali i u narednih 20 minuta preokrenuli preko Miloša Perovića i Alena Nuhanovića, a u samom finišu prvog poluvremena konačan rezultat postavio je Srđan Mrzić.

Ostali rezultati 3. kola: Famos – Drina 1:0, Kozara – Podrinje 0:1, Modriča – Slavija 0:1, Laktaši – Sloboda (MG) 4:0, Omarska – Sloboda (NG) 1:3, Tekstilac – Rudar Prijedor 0:2. Večeras: radnik – Ljubić (20). Sinoć: Sutjeska – Željezničar ST 2:1.