EUROKUPOVIFUDBAL

Pauza: Zvezda sve preokrenula za 20 minuta!

Nakon prvih 45 minuta meča u Haifi Crvena zvezda vodi protiv Makabija sa 2:1 zahvaljujući fantastičnoj završnici poluvremena.
Domaći su mnogo bolje otvorili meč i inicijativu krunisali u 18. minutu. Haziza je propisno izlomio odbranu crveno-bijelih, uputio je loptu po zemlji, Milan Borjan je uspio da je zakači, a niko od defanzivca nije uspio da je izbije, pa je Pjero došao do nje i postigao je gol za 1:0.
Opasno je živjela Zvezda u tim trenucima, ređali su se napadi i opasnosti pred golom Borjana. A onda… Sve se u trenutku okrenulo za 180 stepeni.
Šutirao je Aleksandar Katai, a lopta zakačila Aleksandra Pešića koji je prevario golmana Koena. Nastavila je probuđena Zvezda da stvara šanse, zicer je promašio Osman Bukari, pa je Koen malo kasnije odbranio Pešiću. Ipak to je bio uvod u majstoriju Gelora Lance koji je donio veliku prednost Zvezdi.