FUDBALREGION

ZVEZDA UBEDLJIVA Gobeljić dva puta pogodio, Rus debitovao VIDEO

Fudbaleri Crvene zvezde lako su savladali Spartak rezultatom 3:0, u 14. kolu Superlige Srbije.

Aktuelni prvak je goste iz Subotice rutinski pobijedio, te tako zadržao prvo mjesto na tabeli sa 32 boda – ima tri više od TSC-a i Čukaričkog, koji imaju dva, odnosno jedan odigran meč više.

Crveno-beli su već u prvom poluvremenu riješili pitanje pobjednika, a u ovom periodu prva figura je bio Marko Gobeljić, dvostruki strijelac.

On je mrežu Filipa Manojlovića tresao u 20. i 37. minutu, a do pauze gol je postigao Kings Kangva, koji je najavio povratak u formu sa početka sezone.

Zvezda je u drugom poluvremenu zatvorila meč, Milojević je stigao da odmori ključne igrače, a takođe, priliku je pružio Rusu Jegoru Prucevu (20) da debituje za crveno-bele.

Naredni izazov za klub iz Ljutice Bogdana biće Ferencvaroš, u četvrtak od 18.45, u okviru četvrtog kola Lige Evrope.