FUDBALREGION

Šou na TSC areni: Urošević je junak Partizana, hrabri TSC pao iz projektila!

Fudbaleri Partizana savladali su TSC u fantastičnom meču sa 3:2, a junak Beograđana je kapiten Slobodan Urošević koji je 86. minutu pogodio iz slobodnog udarca.

Partizan je u većem dijelu utakmice bio slabiji rival, TSC je igrao fudbal, ali to nije iskoristio, pa se videlo i iskustvo koje crno-bela ekipa ima u svojim nogama i koje je i donijelo prevagu.

Domaći su poveli već u 2. minutu kada je Ratkov zatresao mrežu Popovića. Domaći su diktirali tempo, ali su se gosti vratili u samom finišu poluvremena kada je pogodio Bibars Natho.

Siniša Saničanin je doveo ekipu Gordana Petrića u vođstvo u 70. minutu ali je samo nekoliko trenutaka kasnije Milevski ponovo poravnao. Sve do 86. minuta stajalo je 2:2, a onda je Urošević pogodio rašlje i donio svom timu vrlo važnu pobjedu. Sa njom je Partizan ostao na -7 u odnosu na Zvezdu.