EUROKUPOVIFUDBAL

DRAMA SA SREĆNIM KRAJEM Katai sa penala donio bodove Zvezdi

Fudbaleri Crvene zvezde su u velikoj drami uspjeli da dođu do prva tri boda u grupi F Lige Evrope pošto su U Beogradu slavili protiv Brage sa 2:1.

Sva tri gola pala su u razmaku od 10 minuta, a Aleksandar Katai je sa bijele tačke stavio tačku na veoma bitnu pobjedu crveno-belih.

Kakav smo rolerkoster emocija vidjeli u posljednjih 15 minuta igre. Do tog momenta, promašivale su se šanse, golmani su dobro odrađivali svoj dio posla, ali onda kreće vatromet na “Marakani”. Domaći su poveli u 75. minutu golom Milana Rodića, a radost je kratko trajala, samo nekoliko sekundi. Zvezdin odbrana je prelako ispala, što je iskoristio Galena.

Ipak, domaći su stigli do sva tri boda, možda će se kasnije ispostaviti i presudna u izjednačenje grupi.