BORAC KRENUO KA VRHU Kiša, mrak i trijumf nad Širokim

Fudbaleri Borca savladali su Široki Brijeg u derbiju devetog kola Premijer lige sa 2:1 i upisali drugi trijumf u sezoni. odlično prvo poluvrijeme na Gradksom stadionu ponudilo je sve što fudbal može da ponudio. Domaći su poveli sa 2:0 golovima Panajotisa Moraitisa u 8. i Stojana Vranješa u 10. minutu, te imali mnogo više od igre, a neizvjesnost u meč vratio je Daniel Lukić u 39. minutu poslije velike greške odbrane domaćih.

Drugo poluvrijeme počelo je sa 45 minuta zakašnjenja jer je na Gradskom stadionu nestalo električne energije. Poslije pauze duže od planirane tempo je opao i nije bilo prevelikih prilika u drugom poluvremenu, a tome je sigurno kumovala i jaka kiša koja je padala tokom cijelog meča.