FUDBALREGION

ZVEZDINA POEZIJA KRAJ JOŠANICE Poker u mreži Novog Pazara

Fudbaleri Crvene zvezde bez problema su riješili zadatak zvani Novi Pazar jer su na stadionu kraj Jošanice slavli sa ubjedljivih 4:0.

Ovakav epilog mogao se nagovijestiti već u 3. minutu kada je šampiona Srbije u vođstvo doveo Aleksandar Dragović prvencem u najdražem dresu. Zatim je pogodio Aleksandar Katai u 14, a već u 20. je bilo 0:3 kada je evrogol postigao Seku Sanogo.

Ekipa Dejana Stankovića odlično je izgledala na terenu, a mladi stručnjak je u nastavku dao priliku i mladim igračima poput Petra Stanića, Njegoša Petrovića, Veljka Nikolića i Marka Lazetića, dok se u listu strijelaca upisaoi Loj Dioni. Napadač iz Francuske prvo je izboriop jedanaesterac, zatim mu je golman Nikola Vujanac odbranio šut, ali je tom prilikom prekršio pravilo da jedna noga mora biti na gol-liniji, pa je Dioni iz popravnog pogodio u same rašlje.

Ovo je 14. pobjeda “crveno-bijelih” u 16. okršaju sa Novopazarcima, kojom su smanjili zaostatak u odnosu na Partizan na dva boda.