Rapsodija mladih fudbalera Želje za prvu proljećnu pobjedu

Sjajnom igrom fudbaleri Željezničar Sport tima stigli su do prve proljećne pobjede i to protiv Sutjeske (4:2) koja je do prije nekoliko kola bila jedan od kanddidata za sam vrh tabele.

Mladi fudbaleri koje sa klupe vodi Asmir Avdukić bili su vrlo raspoloženi i razigrani, pa su već u prvom poluvremenu postigli dva gola. Precizni s bili Aleksandar Petrović u 34, da bi tri minuta kasnije prednost duplirao Srđan Ružičić. Sutjeska je znakove života pokazala u 60. minutu kada je iskusni Nikola Mojović smanjio na 2:1, ali je uskoro stigao odgovor. Petrović je opet  pogodio u 70. minutu, a u 77. je bilo već 4:1 jer je precizan bio i Luka Samardžija. Konačan rezultat postavio je Branko Seklić u 83. minutu.

Željezničar je sada 9. sa 28 bodova, a Sutjeska je ostala peta sa 37.