Perović i Mrzić vode Krupu, Duspara donio bod “krojačima”

Fudbaleri Krupe upisali su i četvrtu pobjedu na start u prvenstva, a ovaj put su ubjedljivi bili u Janji protiv Podrinja (4:0).

Sjajan golgeterski niz produžili su kapiten Miloš Perović i Srđan Mrzić, pokretačka snaga šampiona Srpske u ovom prvenstvu. Perović je pogodio dvaputa i stigao do brojke od četiri gola, dok je Mrzić bio precizan jednom i takođe stigao do kote četiri. Konačan rezultat postavio je Džafo Hadžić u drugom poluvremenu.

Novljanska Sloboda, još jedan kandidat za najviši plasman, takođe je rutinski odradila posao u ovom kolu. Na “Mlakvama” je pala Kozara (3:0), čiju mrežu je načeo argentinski internacionalac Huan Hoze Fontemaki u 14. minutu.

Ekipa Darka Vojvodića u finišu je samo potvrdila pobjedu golovima povratnika na teren Nemanje Vejnovića, te Brazilca Nejtana sda Kruza.

Golom Zlatka Duspare u 70. minutu Tekstičac je došao do boda na gostovanju u Mrkonjić Gradu.