“Orlovi” spremni za Brazil: Bahrein pao u laganom ritmu, pogodio i Vlahović! VIDEO

U posljednjoj provjeri pred početak Mundijala fudbaleri Srbije savladali su Bahrein sa 5:1 i napravili lijepu uvertiru za meč sa Brazilom koji ih očekuje 24. novembra.

Solidno prvo i odlično drugo poluvrijeme bili su dovoljni da selekcija Dragana Stojkovića na najljepši mogući način otputuje u Katar. Dušan Tadić je majstorijom iz slobodnog udarca načeo domaće, koji su odgovorili iz penala koji je skrivio Stefan Mitrović. Siguran je bio Jusuf.

Otvaranje drugog poluvremena pokazalo je koliko Srbija može. U samo dva minuta u strijelce su se upisali ponovo Tadić i Dušan Vlahović koji je očigledno potpuno zdrav i spreman za “karioke”. Na 4:1 povećao je Filip Đuričić, a Piksija može da raduje i pogodak Luke Jovića koji se dobro kretao i prethodno promašio nekoliko šansi.