FUTSAL

Borac stalno vodio, ali jedan bod je otišao u Trebinje

Futsaleri Borca i Leotara odigrali su bez pobjednika 4:4 u jednoj od najzanimljivijih utakmica devetog kola Prve lige Republike Srpske.

Dobra utakmica viđena je u banjalučkoj dvorani Centar. Borac je poveo već u četvrtom minutu rezantnim udarcem mladog Dragana Domuzina.

Iskusni Miljan Vico je poravnao rezultat u 17. minutu, krunisavši odličnu akciju gostiju.

Borac je na odmor ipak otišao s prednošću zahvaljujući golu Dušana Galića, koji je bio najprisebniji u 19. minutu nakon odbijene lopte od strane golmana Leotara Sulavera.

U drugom poluvremenu viđen je još bolji futsal. Raspoloženi Domuzin pogodio je u 22. minutu za prednost Borca od 3:1.

Gosti se nisu predavali o čemu svjedoči i pogodak koji je postigao Novo Milošević pet minuta kasnije.

Ipak, domaćini su danas bili raspoloženi i napravili nekoliko zaista dobrih akcija. Jednu od njih u 34. minutu materijalizovao je Riste Bijelić za 4:2.

Dva gola Leotar je postigao u 38. minutu, najprije je rezultat smanjio Srđan Drašković, a potom je domaćine zaledio jakim i preciznim udarcem Aleksandar Begenešić, koji je iskoristio lošu reakciju golmana Borca Kalabe i pogodio za konačnih 4:4.

Slijedi pauza u šampionatu. Nastavak je planiran za kraj januara.