BIHKOŠARKA

“Lavice” na +33 protiv Feniksa

Košarkašice Lavova lako su izašle na kraj sa mladom ekipom Feniksa u Banjaluci i upisale sedmu pobjedu u 13. kolu Lige BiH. Konačan rezultat bio je 88:55, a sve je bilo riješeno već poslije deset minuta igre.

“Lavice” su prvu četvrtinu dobile da 30:12 i više nije bilo neizvjesnosti kada je pobjednik bio u pitanju.

Ponovo je briljirala Milica Đokić, kojoj je ponovo malo nedostajalo za tripl-dabl. Upisala je 21 poen, imala devet asistencija i sedam skokova. Jelena Lazarević je postigla 19 uz samo dva promašaja iz igre, a uhvatila je i sedam lopti.

Kod domaćih je 13 poena postigla Jelena Tadić uz loš šut iz igre, te deset skokova i četiri asistencije, dok je Anđela Demirović takođe postigla 13 uz šest skokova.

Lavovi su sada na omjeru 7-5 uz četiri pobjede u posljednjih pet mečeva, dok je Feniks na 4-6.