BIHRUKOMET

Pala je i Gračanica, Knežević odbranio “Bregove”!

Rukometaši Leotara dobili su i treći derbi meč u sezoni pred svojim navijačima, a poslije Borca i Slobode pala je Gračanica – 28:25.

Junak utakmice je golman Trebinjaca Miloš Knežević koji je u finišu uspio da odbrani dva sedmerca i još nekoliko važnih šuteva. Gračanica je krajem prvog poluvremena serijom 4:0 došla na 14:11 i prednost čuvala sve do desetak minuta pred kraj.

Domaći se nisu predavali iako nisu imali ni dovoljno sr eće u pojedinim trenucima. Knežević je počeo da brani sve, Ajdin Smajilbegović pstigao tri gola u nizu za preokret, a onda se sjajnom čuvaru mreže priključio Vladimir Stanković, te sedmim i osmim pogotkom donio svom timu četvrti trijumf za ostanak na vrhu tabele sa devet bodova.

Gračanici je ovo drugi poraz pa je ostala na šest bodova.