ODBOJKAOSTALI SPORTOVI

ODLIČNA ODBOJKA U BIJELJINI: Borac, vodio, gubio i na kraju pobijedio Radnik!

Prvo kolo nastavka odbojkaške Premijer lige BiH donijelo nam je pravi spektakl u Bijeljini. Odbojkaši Radnika i Borca odigrali su meč za pamćenje, ali je i treći put ove sezone (dva puta u prvenstvu i jednom u polufinalu Kupa Republike Srpske) slavio crveno-plavi tim. Bilo je 3:2 za Borac.

Izabranici Miše Marjanovića poslije velike borbe dobili su prvi set 25:23 i uvidjeli da se “može igrati” protiv pojačanog Radnika na njegovom terenu.

Naredna dva seta prošla su u znaku domaćina. Relativno lako Radnik je prvo izjednačio rezultat, dobivši drugi set 25:22, a onda i preokrenuo, pošto je u trećem periodu igre bilo 25:19 za Bijeljince.

Crveno-plavi se nisu uplašili, već su odgovorili još sigurnije. Dobili su četvrti set 25:18.

Prava drama viđena je u taj-brejku. Peti set dobili su Banjalučani, rezultatom 16:14 poslije zaista “pravog rata” za svaku loptu viđenog na parketu u Bijeljini.

Borac u narednom kolu dočekuje Ljubinje, dok je Radnik gost ekipe Gradina Herceg.