ŠOK U BANJALUCI Borac imao sve, Tuzla siti slavi Fejzića i polufinale Kupa BiH

Fudbaleri Tuzla sitija napravili su veliko iznenađenje jer su u revanš meču četvrtfinala Kupa BiH savladali Borac sa 2:1, a onda poslije boljeg izvođenja penala prošli u polufinale.

Junak meča je golman gostiju Nevres Fejzić koji je odbranio penale Milanu Vušuroviću i Aleksandru Vojnoviću. Sjajni čuvar mreže spasio je svoj tim i tokom 90 minuta, a onda zaustavio dva šuta “crveno-plavih” koji su ispustili gotovo nemoguće. Poslije pobjede u Tuzli (1:0), vodili su u Banjaluci sve do 69. minuta golom Vušurovića u 10, a osim toga imali još nekoliko špansi da zapečate sudbinu gostiju. Ipak, Fejzić je održao svoj tim u igri, a na drugoj strani je stigla kazna. Mirzad Mehanović je izjednačio, a Emilijano Nsue postigao pobjednički gol i obezbijedio penale svom timu. Osim Fejzića sigurno je i ponajbolji fudbaler koji je ikada došao u Premijer ligu jedan od junaka, jer je postigao posljednji peti penal iskusno savladavši Bojana Pavlovića.