FUDBALREGION

PARTIZAN NE ODUSTAJE: Rikardo preokrenuo u Surdulici i donio pobjedu crno-bijelima!

Fudbaleri Partizana savladali su Radnik u Surdulici 2:1 (1:1), u posljednjem meču 28. kola Superlige Srbije. Pobjedom su se ponovo izjednačili sa Crvenom zvezdom i bitka za titulu u Superligi Srbije se nastavlja.

Fudbaleri Radnika kombinovali su po desnoj strani, lopta je stigla do Medića, koji sjajno centrira iskosa sa desne strane između Lutovca i Vujačića. Milovanović, najbolji strelac Radnika, nadskočio je Lutovca i pogodio glavom u dalji, donji desni ugao, za vođstvo domaće ekipe. Igrao se 27. minut.

Uzvratio je Partizan u 34. minutu. Kvinsi Menig je probio po desnoj strani, sjajnim driblinzima izbacio svoje čuvare, ušao u kazneni prostor, odložio loptu za Nikolu Terzića, koji dobro gađa ispod golmana Ranđelovića i donosi izjednačenje.

Partizan dolazi do preokreta na startu drugog poluvremena. Rikardo se u 48. minutu oslobodio čuvara, dobro namjestio na ivici kaznenog prostora, gađao u donji lijevi ugao i pogodio za svoj 22. gol u sezoni i preokret crno-bijelih.

Ništa se posebno nije dešavalo, sve do nadoknade vremena.

U 93. minutu je Spasić sa sedam metara iskosa sa lijeve strane jako gađao i pogodio prečku.

Napad se nastavio, lopta je došla do Lukića na peterac, koji je iz izgledne pozicije promašio cijeli gol.