ODBOJKA

BORAC UZVRATIO UDARAC: Srce i želja oduvali Kakanj!

Borac je živ i ide u Kakanj sa “nožem u zubima” da se bori za finale. Izabranici Miše Marjanovića u drugoj utakmici polufinalne serije plej-ofa prvenstva BiH nadigrali su Kakanj 3:0 u dvorani Centar i tako izjednačili na 1-1 u seriji.

U prvom setu viđena je očekivana drama. Bolje su ga otvorili domaći. Sredinom seta odbojkaši Kaknja dolaze do egala i drama se nastavila do kraja. Igrači Borca iskoristili su osmu set loptu za 31:29 i vođstvo.

U drugom setu ponovo dobra igra crveno-plavih koji su iskoristili prvu set loptu za 25:22 i dupliranje prednosti.

Srce i svu energiju Borčevi odbojkaši ostavili su u u trećem periodu igre kada su konstantno od početka jurili prednost gostiju, koju su na kraju stigli i prestigli. Iskoristili su igrači Miše Marjanovića prvu set-meč loptu za 25:23 i konačnih Borac – Kakanj 78 3:0.