BIHRUKOMET

Kadeti Izviđača bez premca, medalje idu u Živinice i Dubicu! Nagrade Stijoviću i Alihodžiću

Kadeti Izviđača osvojili su titulu pšampiona BiH pošto su na završnom turniru u Mostaru pokazali da su dosta kvalitetniji od rivala.

“Skauti” su u finalu savladali Konjuh sa 32:22, dok je treće mjesto zauzela Kozara iz Kozarske Dubice koja je savladala ORK Banjaluka sa 19:14. Upravo su Dubičani bili najteži protivnik ekipe iz Ljubuškog kojoj su u polufinalu pružili odličan otpor i još jednom pokazali da je rukomet u ovoj maloj sredini na sjeverozapadu Republike Srpske sport broj jedan.

Rukometaši Kozare iz Kozarske Dubice

Tako je, naravno, u Ljubuškom već odavno. Čuvar mreže šampionskog tima Aldin Alihodžić proglašen je za najboljeg golmana, dok je nagrada za najboljeg igrača otišla u ruke Kozarinog Danijela Stijovića.