BIHRUKOMET

Osmijesi za kraj: Sjajno poluvrijeme Borca dovoljno za trijumf

Sjajnom igrom u drugom poluvremenu rukometaši Borca slomili su otpor visočke Bosne i pobjedom zatvorili prvi dio sezone – 32:22 (17:15).

Nakon prvih 30 minuta u kojima su ponovili neke boljke koje ih muče tokom cijele polusezone, aktuelni šampioni su u nastavku zaigrali kako treba prije svega u odbrani pa je Mirko Mikić konačno mogao da bude zadovoljan.

Odbrana i golman Berin Brkić sjajno su se nadopunjavali, što je rezultovalo sa dosta lakih golova. Mladi čuvar mreže zaustavio je 14 lopti, a u napadu su prednjačili Luka Knežević i Milenko Rožić sa po šest golova, a po pet su dali Vlado Draganić, Luka Perić i Nikša Petrović.

Na drugoj strani odličan je bio i golman Imrah Alihodžić sa 15 odbrana, a po šest golova dali su Enes Skopljak i Emrah Jamaković.

Banjalučani neće na pauzu još nekoliko dana, pošto će predstojećeg vikenda nastupiti na Svesrpskom kupu u Trebinju.