EVROPAKOŠARKA

Zvezda pala u drugom poluvremenu na gostovanju Realu

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na gostovanju Real Madridu rezultatom 79:67, u meču 11. kola Evrolige.

Crveno-beli su odigrali dobro prvo poluvrijeme, igrali su egal sa kraljevskim klubom, ali im je loša treća četvrtina presudila i doživjeli su sedmi poraz u Evroligi.

Najefikasniji igrač na susretu bio je Zvezdin Ostin Holins sa 16 poena, dok je na drugoj strani domaće predvodio Valter Tavares sa 15 poena. Istaknuo se i Vinsan Porije sa 14 koševa i 8 skokova.

Mečom u Madridu, crveno-beli su zatvorili duplo kolo Evrolige nakon što su u utorak ove sedmice ubjedljivo poraženi od Baskonije (74:93).

Ovim trijumfim Real je izbio na čelo Evrolige sa 9 pobjeda i 2 poraza, dok je Zvezda sa omjerom 4 pobjede i 7 poraza na 14. mjestu.