ATLETIKAOSTALI SPORTOVI

17 medalja za AK Prnjavor

Fantastičan početak nove atletske sezone za članove Atletskog kluba Prnjavor. Na domaćem terenu u okviru 23. Međunarodne ulične trke u Prnjavoru takmičari istoimenog kluba osvojili su 14 medalja.

Zlatne medalje i prva mjesta osvojili su: Jana Živković na 400m, Mladen Kovačević na 100m, David Mirković na 400m i Filip Radulović na 500m.

Srebrne medalje pripale su: Mariji Jelić na 300m, Jovani Radulović na 1000m u trci pionirki, Jovani Ivanković u trci srednjoškolki takođe na 1000m, Mihajlu Ivanoviću na 500m i Damjanu Grumiću na 1000m.

Bronzanim medaljama su se okitili: Sofija Šušak na 300m, Milica Živković na 500m, Jana Živković u trci pionirki na 1000m, takođe Filip Radulović u trci pionira na 1000m i Jovan Tomaš na 1000m u trci srednjoškolaca.

Pored Prnjavorske trke članovi AK Prnjavor su nastupili i na atletskom mitingu “Trofej Bijeljine” gdje je Jelena Gajić osvojila prvo mjesto na 800m, David Mirković je osvojio srebrnu medalju na 600m, a Jovana Radulović se okitila bronzanom medaljom takođe na 600m.