BIHRUKOMET

REMI U VAKUFU Borac vodio, Sloga stigla i promašila posljednji napad!

Rukometaši Borac m:tela ostali su neporaženi u Gornjem Vakufu u 23. kolu Premijer lige BiH jer su sa domaćom Slogom odigrali 30:30.

Poslije svega viđenog tokom 60 minuta velike borbe u sjajnoj atmosferi čini se da je ovo najrealniji rezultat. Sloga je imala posljednji napad, ali nije uspjela da ga realizuje, dok je Borac u najvećem dijelu meča kontrolisao rezultat. Imao je lider na tabeli tokom drugog poluvremena i tri gola viška, ali se domaći, koji se grčevito bore za opstanak, nisu predavali. Na kraju su nagrađeni itekako važnim bodom. Na golu je bio sjajan Grčo, a u napadu kao po običaju Goran Biljaka koji je postigao deset golova. U redovima Borca koji sada ima 38 bodova (17 pobjeda i četiri remija) najefikasniji je bio Luka Knežević sa osam, dok je Vlado Draganić dao sedam.