BIHRUKOMET

“Osice” protutnjale kroz Mostar, sjajan povratak Lane Lončar

Rukometašice Borca upisale su prvu pobjedu u novoj sezoni Premijer lige, pošto su u zaostalom meču trećeg kola savladale Zrinjski sa 30:22.

Banjalučanke su slavile u Mostaru na krilima dva uvjerljiva trijumfa protiv Latsije i prolaska u treće kolo EHF evropskog kupa. Domaće su uspjele da se nose sa njima do finiša prvog poluvremena kada su ispustile priključak i više nije bilo povratka.

“Osice” su za samo nekoliko minuta dva razlike pretvorile u 14:10 i u drugom poluvremenu samo uvećavale prednost.

Utakmicu je obilježio povratak Lane Lončar koja je u prvoj utakmici nakon godinu dana pauze i oporavka od teške povrede postigla četiri gola za svega nekoliko minuta u igri.
Najbolji strijelac bila je Duška Tintor sa sedam, a slijedila ju je Ivana Bobić sa pet golova.